Výlov rybníka Bezdrev a rybářské slavnosti

Data konání:
28. 10. 2021, 0700

Tradiční rybářské slavnosti se i tento rok budou konat 28. října, letos opět po dvou letech na hrázi rybníka Bezdrev.

Doprovodný program s ukázkou rybářského a gastronomického umění proběhne taktéž na hrázi rybníka Bezdrev. V hlubockých restauracích bude zároveň probíhat od 22.10. do 31.10. Týden rybích specialit, kdy budete moci vyzkoušet rybí speciality místních šéfkuchařů.

Jak se na hráz dostat?

Před Hlubokou nad Vltavou řidiči zabočí k zoologické zahradě. Za zahradou přejedou koleje a dostanou se přímo k hrázi rybníka Bezdrev, kde najdou i velmi prostorné parkoviště.

Kde se ubytovat?

Během podzimních prázdnin se na Budějovicku a Hlubocku rozhodně nudit nebudete. Kromě týdne rybích specialit zažijete 30.10. strašidelnou zoo v Hluboké nad Vltavou, můžete navštítivt zámek Hluboká nebo pořídit pár pěkných fotek z vyhlídky Baba na Stezce Vltavy. Po náročném dni už nezbývá než navštívit místní wellness služby, které nabízí hned několik hotelů v Hluboké nad Vltavou. Koukněte na tiby na ubytování s 30% podzimní slevou na našem webu.

Program

Hráz rybníka Bezdrev + město Hluboká nad Vltavou
Masarykova
373 41 Hluboká nad Vltavou

728663519

info@cb-hl.cz

http://

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Jak voda 💧 ve Vltavě rychle plyne, přichází… Na návštěvníky, kteří vyrazí v září, říjnu či… Rozhledna Semenec v zlatých tónech podzimního 🍂… Babí léto je tady 🤓. Od astronomického podzimu… Přivítejte nový týden s nadhledem, s úsměvem a v… Máme před sebou poslední hezké dny podzimního… Tváří v tvář se takto (v bezpečné vzdálenosti)… Vyražte v @budejce za Samsonem na Samsona lodí… Den jako malovaný 💛
📸 @bozanda_knoflice moc… Babí léto je ideální období na cyklovýlet. Není… Projížďka na paddleboardu není jen záležitostí… Budějce v ranní mlze... ⛅️

📸Tomáš Navara
 
…

Inspirujte se