Paddleboard Hluboká

Paddleboardy jsou k zapůjčení u Vltavy, jen pár minut jízdy od krásného výhledu na zámek Hluboká.

Cena od 100 Kč /hodina

Příjemná fitness jízda na paddleboardu je možná díky populárním "prknům", které si lze půjčit jen pár metrů od řeky Vltavy a následně využít molo ke komfortnímu nástupu.

Můžete se vydat po proudu pod hlubocký zámek, což je pohled, na který jen tak nezapomenete a dál pokračovat směrem na Purkarec do krásné přírody v prostředí Karvanické soutězky. Méně náročnější úsek je opačným směrem, kdy se jako první vydáte proti proudu řeky Vltavy k vodáckému areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném a zpět už se můžete nechat unášet proudem.

Půjčovna paddleboardů nabízí přímo na místě 7 kusů, ale po předchozí domluvě je možné zajistit větší množství i pro velkou skupinu. K paddleboardu dostane samozřejmě pádlo, nepromokavý batoh a je možné i pumpičku, obal na mobil a další doplňky.

Rezervace

web: www.areal-hluboka.cz

e-mail: petrik@good-agency.cz

telefon: +420 602 746 746

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

 

Ceník

a

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Podzimní zámek, zámecký park a vyhlídka na Vltavu… Zažijte podzimní Budějce z jiného úhlu🍁. Svatá… Už jste byli letos na podzim na Babě?
Čekají nás… Pohádka zámku Mitrowicz pro letošní rok skončila✨… Ano! Míst, kde si v Budějcích můžete dát dobrou… Výlet na hlubocký pohádkový zámek ještě pořád… “Půjč si mě”, vždyť je ještě teplo💙
.
.
.
📸: … Loď  sv. Rozálie v Českých Budějovicích jezdí od… Na Titanicu v jižních Čechách⚓️💙
.
.
.
📸: … Jaká je podle nás dokonalá neděle?☀️
Na Vltavě se… Až zakotvíte v přístavu na Hluboké a vstřebáte… Soutěžte o 1+1 vstupenku na Parník Vltava #3 🎵💃🎶🛳…

Inspirujte se