Paddleboard Hluboká

Paddleboardy jsou k zapůjčení u Vltavy, jen pár minut jízdy od krásného výhledu na zámek Hluboká.

Cena od 150 Kč /hodina

Příjemná fitness jízda na paddleboardu je možná díky populárním "prknům", které si lze půjčit jen pár metrů od řeky Vltavy a následně využít molo ke komfortnímu nástupu.

Můžete se vydat po proudu pod hlubocký zámek, což je pohled, na který jen tak nezapomenete a dál pokračovat směrem na Purkarec do krásné přírody v prostředí Karvanické soutězky. Méně náročnější úsek je opačným směrem, kdy se jako první vydáte proti proudu řeky Vltavy k vodáckému areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném a zpět už se můžete nechat unášet proudem.

Půjčovna paddleboardů nabízí přímo na místě 7 kusů, ale po předchozí domluvě je možné zajistit větší množství i pro velkou skupinu. K paddleboardu dostane samozřejmě pádlo, nepromokavý batoh a je možné i pumpičku, obal na mobil a další doplňky.

Rezervace

web: www.areal-hluboka.cz

e-mail: petrik@good-agency.cz

telefon: +420 602 746 746

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

 

Ceník

1 hod / 150 Kč
2 hod / 200 Kč
3-4 hod / 300 Kč

5-8 hod / 800 Kč

Záloha do 1000 Kč.

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Silvestrovské propagační plavecké závody… Letošní novinkou Českobudějovického adventu byl… Vánoční nasvícená @zoohluboka  až do 8.1.2023
🚩 … Vánočně nasvícená zoo - @zoohluboka 🎄♥️
… 🐟 Rybářské slavnosti na Hluboké - Munický rybník… Přijeďte si vyzkoušet zajištěné lezení nad vodou.… Přijďte fandit 🇨🇿 na mezinárodní závody v… Mistrovství Evropy Juniorů 2022 🌊
🚩 Vodácký Areál… VEČERNÍ POHÁDKOVÁ ZOO 18.8.2022

I v letošním… Přírodovědné muzeum Semenec v Týně nad Vltavou. 
… 🔥Na základě žádosti pro zajištění dostatečného…

Inspirujte se