Paddleboard Hluboká

Paddleboardy jsou k zapůjčení u Vltavy, jen pár minut jízdy od krásného výhledu na zámek Hluboká.

Cena od 100 Kč /hodina

Příjemná fitness jízda na paddleboardu je možná díky populárním "prknům", které si lze půjčit jen pár metrů od řeky Vltavy a následně využít molo ke komfortnímu nástupu.

Můžete se vydat po proudu pod hlubocký zámek, což je pohled, na který jen tak nezapomenete a dál pokračovat směrem na Purkarec do krásné přírody v prostředí Karvanické soutězky. Méně náročnější úsek je opačným směrem, kdy se jako první vydáte proti proudu řeky Vltavy k vodáckému areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném a zpět už se můžete nechat unášet proudem.

Půjčovna paddleboardů nabízí přímo na místě 7 kusů, ale po předchozí domluvě je možné zajistit větší množství i pro velkou skupinu. K paddleboardu dostane samozřejmě pádlo, nepromokavý batoh a je možné i pumpičku, obal na mobil a další doplňky.

Rezervace

web: www.areal-hluboka.cz

e-mail: petrik@good-agency.cz

telefon: +420 602 746 746

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

 

Ceník

a

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

”Byl to super relax🏖..”
Vzkazuje 📸 @zkusmo po… Konečně zase neděle jako malovaná☀️.
Tak šup,… Také už vyhlížíte víkend?💙
Prý bude krásně, tak… S rodinou do ZOO Hluboká nemusíte jen za sluníčka… Jen si to představte 😍..
Západ slunce, plavba po… Molo pod vyhlídkou Baba je super odpočinkové… Podle @kesulatko je super zajít k zámku až… Tam, kde Vltava potkává Lužnici.
Tak tam, tam… Také jste si při prvnín pohledu na tento obrázek… Říkali jsme vám, že naše stezka je o různých… Na kolo, na loď, pěšky na vyhlídku, za uměním i… My se deště nebojíme🌧🤘.
Ba naopak, užíváme si ho!…

Inspirujte se