Paddleboard Hluboká

Paddleboardy jsou k zapůjčení u Vltavy, jen pár minut jízdy od krásného výhledu na zámek Hluboká.

Cena od 100 Kč /hodina

Příjemná fitness jízda na paddleboardu je možná díky populárním "prknům", které si lze půjčit jen pár metrů od řeky Vltavy a následně využít molo ke komfortnímu nástupu.

Můžete se vydat po proudu pod hlubocký zámek, což je pohled, na který jen tak nezapomenete a dál pokračovat směrem na Purkarec do krásné přírody v prostředí Karvanické soutězky. Méně náročnější úsek je opačným směrem, kdy se jako první vydáte proti proudu řeky Vltavy k vodáckému areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném a zpět už se můžete nechat unášet proudem.

Půjčovna paddleboardů nabízí přímo na místě 7 kusů, ale po předchozí domluvě je možné zajistit větší množství i pro velkou skupinu. K paddleboardu dostane samozřejmě pádlo, nepromokavý batoh a je možné i pumpičku, obal na mobil a další doplňky.

Rezervace

web: www.areal-hluboka.cz

e-mail: petrik@good-agency.cz

telefon: +420 602 746 746

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

 

Ceník

a

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Víkendová procházka?🍁🧡
Podél řeky z Hluboké na… Chvíle, které si zamilujete😊. Za okny vládne… Ranní mlhy🌬, ticho a klid. Jeden z důvodů proč si… Umění se neptá jestli je venku jaro nebo podzim🍁.… Klid a ticho 💛
📸+✏️: Díky @terezajiralova 🙌
.
.
.… Strašidelná ZOO Hluboká byla parádní🎃! Rok od… Břehy řeky Vltavy se nám teď už zabarvily do… Přístav, podzámčí, podzim & procházky na Hluboké… Prý to byla poslední víkendová procházka… Podzimní zámek, zámecký park a vyhlídka na Vltavu… Zažijte podzimní Budějce z jiného úhlu🍁. Svatá… Už jste byli letos na podzim na Babě?
Čekají nás…

Inspirujte se