Festival Bonjour Budějovice 2022

Data konání:
13. 6. 2022, 1900 — 19. 6. 2022, 1900

Ať už jste nebo nejste vášniví milovníci francouzské a frankofonní kultury, nabízíme Vám opět možnost zúčastnit se Festivalu Bonjour Budějovice, který bude organizovat Francouzská Aliance Jižní Čechy ve spolupráci se svými partnery od 13. do 19.června 2022. Tato kulturní akce je oslavou několikaletého přátelství mezi Českými Budějovicemi a francouzským Lorientem. I letošní ročník nabídne během celého týdne mnoho zajímavých akcí pro širokou veřejnost.

Můžete se těšit například na ochutnávku francouzských vín, belgických piv a cidrů, výstavu umělce Yppahhappy, hudební koncert francouzské skupiny Oulala Jazz Band nebo dvoudenní francouzský trh.

Podrobný program letošního ročníku naleznete na webových stránkách: https://www.alliancefrancaise.cz/jiznicechy/Bonjour-Budejovice-2022 nebo na Facebooku Alliance Française Jižní Čechy.

Těšíme se na Vás!

Centrum města České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II. 79
37001 České Budějovice

kultura.jiznicechy@alliancefrancaise.cz

https://www.alliancefrancaise.cz/jiznicechy/Bonjour-Budejovice-2022

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Prázdniny začínají v @zoohluboka 
Věnujte první… Výstava pod širým nebem @umenivemeste ❤️
1️⃣5️⃣.… Po Budějcích i na vodě. ⚓️

Vyplouváme od … Horká novinka v Infocentru JE Temelín 👉  𝗥𝗲𝗮𝗸𝗧𝗼𝘂𝗿… Kolo, běh nebo raději koloběh? 🛴
👉 Plánuješ… Přijďte v úterý 31. května na Energy fest -… Letošní muzejní noc 🌙 27.5.2022 je věnována 180.… Vydejte se na plavbu výletní lodí sv. Rozálie od … Přijďte 27.5.2022 zjistit do @zoohluboka 🐺, jak… V pátek to byl vyloženě letní den ☀️, tak co… Navštivte první Vinný košt & festival chutí v … Je libo příjemnou procházku ve dvou s vyhlídkou…

Inspirujte se