Po Stezce Vltavy s kamerou

Chystáte se na výlet na Budějovicko a chcete objevovat kouzlo Stezky Vltavy? Stejný nápad už mělo před vámi také několik známých tvůrců, kteří si s sebou vzali kameru a své zážitky zdokumentovali ve videích na Youtube nebo IGTV. Díky tomu máte plánování bez námahy a inspiraci doslova na jedno kliknutí.

Na vodě s Weef

“Míň věcí, víc zážitků”, to je heslo Veroniky Bernard známé pod přezdívkou Weef. Stezku Vltavy projela od Českých Budějovic po Koloděje nad Lužnicí a ve svém videu přináší spoustu zajímavých tipů.


Kluci z Prahy v Budějcích

Janek Rubeš se stal doslova legendou díky svému kanálu Honest Guide, ve kterém zahraniční turisty upozorňuje na nástrahy Prahy, ale také ukazuje skrytá místa a nevšední tipy. Janek se svý kameramanem Honzou jsou známí jako Kluci z Prahy a v současnosti tvoří také pro české publikum. Kromě Prahy dokumentují i další lokality a právě do oblasti Budějovicka se vydali už několikrát.

Podívat se tak můžete, co Janek s Honzou doporučují přímo v Budějovicích, ve městě, které by podle nich měl navštívit každý…


...nebo prozkoumat Stezku Vltavy z pohledu cyklisty a vyrazit na výlet na elektrokolech z Budějc do Týna nad Vltavou. Btw také uvidíte Janka zdolat Ferratu Hluboká.

 

IGTV průvodce

Budějovicko prozkoumal také Vojen v rámci série IGTV videí na kanálu Jižní Čechy. Dvoudenní výlet začal přímo v jihočeské metropoli a poté vyrazil na kole podél Vltavy až na Hlubokou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Instagram: @stezkavltavy

Prázdniny začínají v @zoohluboka 
Věnujte první… Výstava pod širým nebem @umenivemeste ❤️
1️⃣5️⃣.… Po Budějcích i na vodě. ⚓️

Vyplouváme od … Horká novinka v Infocentru JE Temelín 👉  𝗥𝗲𝗮𝗸𝗧𝗼𝘂𝗿… Kolo, běh nebo raději koloběh? 🛴
👉 Plánuješ… Přijďte v úterý 31. května na Energy fest -… Letošní muzejní noc 🌙 27.5.2022 je věnována 180.… Vydejte se na plavbu výletní lodí sv. Rozálie od … Přijďte 27.5.2022 zjistit do @zoohluboka 🐺, jak… V pátek to byl vyloženě letní den ☀️, tak co… Navštivte první Vinný košt & festival chutí v … Je libo příjemnou procházku ve dvou s vyhlídkou…

Inspirujte se