Odpočinková mezi rybníky

Popis trasy:

Tato trasa vás zavede do oblasti Vrbenských rybníků, což je okrajo- vá část města České Budějovice, kde byste rozhodně nepoznali, že se jedná o součást metropole jižních Čech. Místní přírodní rezervace chrání mnoho fauny a flóry a je opravdovou oázou klidu. Cesta do této oblasti vede podél řeky Vltavy.

Délka trasy: 21 km
Oblast: HLUBOKÁ NAD VLTAVOU – BAVOROVICE – HAKLOVY DVORY –

ČESKÉ BUDĚJOVICE – BAVOROVICE – HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Zajímavosti na trase:

Sportovně-relaxační areál Hluboká; Golfový klub Hluboká; Umělý kanál a přístaviště České Vrbné; Přírodní rezervace Vrbenské rybníky (část Naučné stezky Po hrázi Vrbenských rybníků); Minipivovar Kněží- nek (nutno odbočit z trasy cca 1 km)

Občerstvení na trase:

Minipivovar Kněžínek – Rekreační a kongresové centrum, Nové Dvory 2235, České Budějovice, www.knezinek.cz, +420774 910 155

BERGAMO Restaurace, České Vrbné 1994, České Budějovice, www.bergamocb.cz, +420 776 800 086

Penzion & Hospoda Na statku, Bavorovice 8, www.statek-bavorovice.webnode.cz, +420 608 240 000

Sportovně-relaxační areál Hluboká, Sportovní 1276,
Hluboká nad Vltavou, www.areal-hluboka.cz, +420 602 746 746

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Víkendová procházka?🍁🧡
Podél řeky z Hluboké na… Chvíle, které si zamilujete😊. Za okny vládne… Ranní mlhy🌬, ticho a klid. Jeden z důvodů proč si… Umění se neptá jestli je venku jaro nebo podzim🍁.… Klid a ticho 💛
📸+✏️: Díky @terezajiralova 🙌
.
.
.… Strašidelná ZOO Hluboká byla parádní🎃! Rok od… Břehy řeky Vltavy se nám teď už zabarvily do… Přístav, podzámčí, podzim & procházky na Hluboké… Prý to byla poslední víkendová procházka… Podzimní zámek, zámecký park a vyhlídka na Vltavu… Zažijte podzimní Budějce z jiného úhlu🍁. Svatá… Už jste byli letos na podzim na Babě?
Čekají nás…

Inspirujte se