Cantieri Capelli 520

Otevřený svižný motorový člun pro držitele VMP.

Cena od 3 700 Kč /den

Otevřený svižný motorový člun se závěsným motorem Yamaha 80 HP je ideální na jednodenní výlety pro majitele Průkazů vůdce malého plavidla bez omezení výkonu motoru

Lze zapůjčit i na více dní a udělat si výlet s ubytováním třeba až na Orlík.

Plavidlo pro maximálně 6 osob vyžaduje minimálně 2 plnohodnotné osoby, schopné veškerých nutných manévrů v přístavech a plavebních komorách (vyvazování plavidla, vyskakování na molo, odrážení plavidla...apod.).

Nutná rezervace minimálně 24h předem.

Jedná se o otevřený motorový člun bez kajuty, kdy kotvení je možné pouze u mola, nikoli u břehu (např.: mola České Budějovice, České Vrbné, Hluboká nad Vltavou, Purkarec, Týn nad Vltavou, Zámek Mitrowicz, VD Orlík a jeho různé mariny). Vhodné pro partu přátel nebo rybáře. Polstrování vpředu i vzadu nabízí vysoký komfort a variabilitu použití. V zadní části jsou k dipozici schůdky pro vstup do vody.

Plavidlo Capelli 520 ze využít na vyhlídkovou plavbu s kapitánem nebo na kondiční plavbu jak pro držitele průkazu VMP, kteří si chtějí osvěžit praktické dovednosti, tak pro žadatele o průkaz VMP.

Rezervace

Web: www.lode-hluboka.cz

Telefon: +420 603 283 424

E-mail: info@lode-hluboka.cz

Přístav Hluboká nad Vltavou

 

Další informace 

Vyžaduje kapitánské zkoušky: ANO

 

Ceník

a

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Podzimní zámek, zámecký park a vyhlídka na Vltavu… Zažijte podzimní Budějce z jiného úhlu🍁. Svatá… Už jste byli letos na podzim na Babě?
Čekají nás… Pohádka zámku Mitrowicz pro letošní rok skončila✨… Ano! Míst, kde si v Budějcích můžete dát dobrou… Výlet na hlubocký pohádkový zámek ještě pořád… “Půjč si mě”, vždyť je ještě teplo💙
.
.
.
📸: … Loď  sv. Rozálie v Českých Budějovicích jezdí od… Na Titanicu v jižních Čechách⚓️💙
.
.
.
📸: … Jaká je podle nás dokonalá neděle?☀️
Na Vltavě se… Až zakotvíte v přístavu na Hluboké a vstřebáte… Soutěžte o 1+1 vstupenku na Parník Vltava #3 🎵💃🎶🛳…

Inspirujte se