Mezinárodní veterán rallye Křivonoska 2020

Data konání:
19. 9. 2020

Českobudějovický AMK Veteran Car Club České Budějovice pořádá dne 19. září 2020 50. ročník mezinárodní soutěže historických motocyklů a automobilů.

Klasifikace

V každé kategorii budou vyhodnoceni a odměněni jezdci na prvních třech místech podle počtu trestných bodů získaných na trati ve zvláštních zkouškách. Dále bude vyhodnocen nejvzdálenější účastník, nejstarší vozidlo, nejlepší žena a absolutní vítěz. Oceněn bude také nejvzdálenější jezdec na motocyklu, který přijede po ose (prosíme uvést do přihlášky vzdálenost v km). Jako tradičně je vypsána speciální cena „Hujer team“ pro nejpočetnější tým.

Křivonoska 2020

Sraz všech účastníků je v autokempu Křivonoska (2 km od Hluboké nad Vltavou). Délka soutěže je přibližně 77 km a v letošním ročníku není možná zkrácená verze pro nejstarší vozidla! Cíl I. etapy a přestávka s programem bude na náměstí v Českých Budějovicích.

Účast v soutěži
Zúčastnit se mohou jezdci, kteří včas podali přihlášku. Pro velký zájem účastníků bude rozhodující včasnost podání přihlášky. Pořadatel si vyhrazuje právo výběru vozidel. Soutěžící musí mít během jízdy všechny předepsané doklady řidiče a vozidla. Vozidla musí být opatřena stálou nebo převozní RZ spolu s dokladem o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Bez těchto náležitostí nebudou vozidla připuštěna ke startu. Motocyklisté jsou povinni používat přilbu. Dobové oblečení vítáno!

Kategorie
Soutěž je určena pouze pro vozidla vyrobená do roku 1945. Nemáme zájem o repliky! Pořadatel vypisuje samostatnou kategorii pro automobily značek Laurin & Klement a Škoda a pro motocykly poháněné řemenem, a to bez rozdílu druhu, obsahu a roku výroby.

Časový harmonogram

18. 9. 2020
15:00 – 20:00 - přejímka vozidel v autokempu Křivonoska

19. 9. 2020
7:00 – 9:00 - přejímka vozidel
10:00 - rozprava s jezdci
10:30 - START soutěže
16:00 – 17:30 - CÍL
20:00 - společenský večer s vyhlášením výsledků

20. 9. 2020
8:00 - odjezd účastníků

Křivonoska 2020
nám. Přemysla Otakara II.
37001 České Budějovice

602 135 876

hartl.vcc@seznam.cz

http://www.veterancarclubcb.cz/

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Také Vás tak procházka k vodě neskutečně dobíjí… Mlha, že by se dala krájet... 😬 Ovšem … Dvě krátké otázky, které však mají silnou 💪… Vidíte ten BAGR ve Stromovce @budejce 👀? Ale ne… Na koupání to v dnešních dnech už úplně není,… Ten letošní podzim nás vyloženě baví... 🍁💛🍂

… Při západu slunce ☀️ to má u slepého ramene Malše… Nyní je ideální čas vyrazit na Babu... 👍 Ale… Na podzimu milujeme to, když krása barevného… Sokolský ostrov byl vytvořen meandrovaním řeky… Také se už těšíte, až vyrazíte do nějakého muzea?… Víte, jak se jmenuje tento most, který naleznete…

Inspirujte se