Den čisté mobility 2019

Data konání:
19. 9. 2019, 0900 — 19. 9. 2019, 1800

dopoledne pro školy, odpoledne pro všechny

Hry, soutěže, koloběžky a elektrická autíčka pro nejmenší, elektrokola, elektrokoloběžky, testovací jízdy v Tesle, trenažéry a kuriózní jízdní kola pro větší, testy, kvízy, zásady bezpečnosti silničního provozu, nácvik první pomoci a recyklace pro všechny. Odpolední host Martin Carev, v 15 hod. v Café Deník na hřišti Bosonoha beseda o cyklistice, v 16 hod. nenáročná cyklojízda (5,8 km), v 17 hod. blesková soutěž o let balónem.

To je Den čisté mobility 2019 na českobudějovické náplavce pod Dlouhým mostem!

Akce je financována Fondem malých projektů v rámci projektu Udržitelná mobilita pro všechny – v Jihočeském kraji a v Horním Rakousku, KPF – 01 – 178.

 

Den čisté mobility - Pod Dlouhým mostem
Jiráskovo nábř.
37001 České Budějovice

+420 731 442 041

isabela@eccb.cz

https://eccb.info

Mapa

Instagram: @stezkavltavy

Umění se neptá jestli je venku jaro nebo podzim🍁.… Klid a ticho 💛
📸+✏️: Díky @terezajiralova 🙌
.
.
.… Strašidelná ZOO Hluboká byla parádní🎃! Rok od… Břehy řeky Vltavy se nám teď už zabarvily do… Přístav, podzámčí, podzim & procházky na Hluboké… Prý to byla poslední víkendová procházka… Podzimní zámek, zámecký park a vyhlídka na Vltavu… Zažijte podzimní Budějce z jiného úhlu🍁. Svatá… Už jste byli letos na podzim na Babě?
Čekají nás… Pohádka zámku Mitrowicz pro letošní rok skončila✨… Ano! Míst, kde si v Budějcích můžete dát dobrou… Výlet na hlubocký pohádkový zámek ještě pořád…

Inspirujte se